TYTKA CHARYTATYWNA
22 grudnia 2022

Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym szczególnie chcemy sprawić radość innym. Pod koniec  listopada Szkolne Koło Wolontariatu „Podaj dalej” zaprosiło społeczność szkolną do udziału w przedświątecznej akcji pod hasłem „TYTKA CHARYTATYWNA”.  W ciągu dwóch tygodni, dzięki zaangażowaniu i hojności Uczniów, Rodziców i Nauczycieli, udało nam się zebrać bardzo dużo darów żywnościowych oraz środków czystości. Zgromadzone produkty zostały przewiezione do Ostrowskiego Centrum Pomocy Caritas, które jest głównym organizatorem akcji. Pracownicy ośrodka byli bardzo zaskoczeni i ucieszeni ofiarnością ze strony społeczności naszej szkoły. Zebrane produkty zostały przekazane potrzebującym rodzinom w formie paczek świątecznych oraz trafiiły do schroniska dla kobiet i kobiet z dziećmi w Ostrowie.

Wszystkim zaangażowanym w akcję – uczniom, rodzicom,  nauczycielom i pracownikom szkoły –  bardzo dziękujemy!

                                                 Opracowały:  E. Waleńska  i  M.  Kasprzak – Raszewska

Skip to content