PODSUMOWANIE AKCJI „WSPOMÓŻ PSIAKA I KOCIAKA”
17 stycznia 2023

Zima to trudny czas dla wielu zwierząt dlatego w bieżącym roku szkolnym w ostrowskiej dziewiątce po raz kolejny została przeprowadzona zbiórka na rzecz Międzygminnego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Wysocku Wielkim. Zbiórka ta miała również uświadomić uczniom jak ważna jest bezinteresowna pomoc i zwrócić uwagę na potrzeby schronisk. Podobnie jak w poprzednich latach zbiórka ta została zorganizowana przez nauczycieli świetlicy szkolnej. Zbieraliśmy między innymi: karmę suchą i mokrą, psie przysmaki, zabawki, legowiska, obroże, miski oraz koce i kołdry. Po zakończeniu akcji wszystkie zgromadzone artykuły zostały dostarczone do pobliskiego schroniska. Podziękowania kierujemy do wszystkich osób, które czynnie włączyły się w tą szlachetną akcję. Dzięki Waszej pomocy nasi czworonożni przyjaciele przetrwają kolejną zimę 😊

Opracowały: J. Marcinczak, A. Biernaczyk

Skip to content