APELE PODSUMOWUJĄCE W KLASACH I – III
26 stycznia 2023

W ostatnim tygodniu przed feriami zorganizowane zostały apele w klasach pierwszych, drugich i trzecich, podczas których podsumowano pracę dydaktyczno – wychowawczą w I okresie bieżącego roku szkolnego.

Dyplomy i nagrody otrzymali laureaci Szkolnego Konkursu Plastycznego „Barwy jesieni”, „Ulubiony bohater bajki lub baśni”, konkursu czytelniczego, konkursu „Szarokomórkowcy”,a także konkursu na Najpiękniejsze Lampion z Dyni oraz konkursu PUMPKIN Daj – plakat z potrawą z dyni. Wszystkim zwycięzcom konkursów dyplomy i nagrody wręczyła Dyrekcja szkoły.

Nie obyło się również bez wyróżnienia dzieci, które w I okresie miały najwyższą frekwencję. Dzieci otrzymały słodki upominek.

Wszystkie nagrody sprawiły uczniom ogromną radość i dodały chęci do dalszego rozwijania swoich umiejętności w przyszłych konkursach.

Jesteśmy dumni z tak wielu osiągnięć naszych wychowanków i życzymy im dalszych sukcesów.

Kolejnym punktem spotkania było przypomnienie uczniom o bezpieczeństwie podczas ferii zimowych. Nauczyciele prowadzący przedstawili film, gdzie dzieci mogły zobaczyć jak powinny postępować podczas odpoczynku, aby uniknąć wypadku. Był to ważny i pouczający moment apelu.

Bezpiecznych i udanych ferii!!!

Opracowała: B. Niklewicz

Skip to content