WIELKANOCNA AKCJA CHARYTATYWNA
4 kwietnia 2023

Święta Wielkanocne to wyjątkowy czas, w którym chcemy dzielić się z innymi radością i nadzieją. W połowie marca szkolne koło wolontariatu „Podaj dalej” zaprosiło społeczność szkolną do włączenia się w działania mające na celu pomoc innym.

Jedną z propozycji była zbiórka żywności. Udało się zebrać dużo darów żywnościowych, które zostały przekazane osobom potrzebującym pomocy, mieszkającym na terenie parafii św. Pawła.

Druga inicjatywa to złożenie życzeń świątecznych Seniorom. Wielu uczniów, starszych i młodszych, zdecydowało się sprawić radość innym i wykonało własnoręcznie piękne kartki z życzeniami. Kartki te przekazaliśmy kilka dni przed świętami Seniorom z terenu parafii św. Pawła, mieszkańcom Domu Kombatanta oraz Księżom Emerytom z Domu św. Jana Pawła II w Ostrowie. Dzięki naszym uczniom mogliśmy złożyć życzenia 150 osobom.

Dziękujemy wszystkim, którzy się zaangażowali i okazali serce: uczniom, rodzicom i nauczycielom.

Opracowała: E. Waleńska

Skip to content