WIELKANOCNE WARSZTATY DLA PRZEDSZKOLAKÓW
4 kwietnia 2023

W poniedziałek, 03 kwietnia 2023 r. Szkołę Podstawową nr 9 w Ostrowie Wielkopolskim odwiedzili przyszli uczniowie klas pierwszych. Dzieci uczestniczyły w warsztatach wielkanocnych przygotowanych specjalnie dla nich. Największe emocje u naszych gości wzbudziły zabawy ruchowe przy muzyce oraz tablica interaktywna i prezentowane na niej ćwiczenia. Na zakończenie wszyscy wykonali ozdoby na wielkanocny stół. Czekał też na nich słodki upominek. Dla maluchów było to nie lada przeżycie, ponieważ niektóre z nich po raz pierwszy przekroczyły próg szkoły. Wizyta ta miała na celu adaptację i integrację przedszkolaków ze szkołą jako przyszłych uczniów klas pierwszych. Dziękujemy dzieciom za przybycie i przekonanie się, że nauka w szkole może być doskonałą zabawą.

Opracowała:  A. Szczurek

Skip to content