Zbiórka PCK
4 kwietnia 2023

W sobotę 1 kwietnia w godzinach od 10 do 18 grupa członków szkolnego Koła PCK: Nina Dąbrowska, Lena Matecka, Julianna Pietrasik, Maja Belcarz, Malwina Zybała, Marika Śliwińska, Maria Walczak oraz 3 uczennice klasy 8: Julia Bęcka, Oliwia Koziarek i Natalia Rogala pod opieką osób dorosłych: przedstawiciela Zarządu oddziału Rejonowego naszego miasta oraz opiekuna Szkolnego Koła PCK pełniły dyżur w pobliskim markecie Intermarche. Dziewczęta zachęcały osoby robiące zakupy do wrzucenia produktów żywnościowych oraz datków pieniężnych do specjalnie oznaczonych puszek. Zebrane produkty oraz środki finansowe przeznaczone zostaną na pomoc przedświąteczną dla najbardziej potrzebujących osób z terenu naszego miasta. Dziękujemy wszystkim, którzy otwarli swoje serca i wsparli przeprowadzoną akcję wrzucając pieniądze do puszek, czy dzieląc się zrobionymi zakupami.

Opracowała: E. Szóstak

Skip to content