Samuel Pawełczak LAUREATEM ogólnopolskiego konkursu InstaLogik!
5 kwietnia 2023
Samuel Pawełczak, uczeń klasy 4a o profilu medialnym zdobył tytuł LAUREATA III MIEJSCA w ogólnopolskim konkursie matematyczno-informatycznym InstaLogik przechodząc przez bardzo trudne, trwające od października, trzyetapowy zmagania. Na uwagę zasługuje fakt, że Samuel zdobył tytuł laureata jako jedyny uczeń z Ostrowa Wielkopolskiego!
Konkurs organizowany jest przez InstaKod Do z o.o., twórcę programu nauczania, środowiska programistycznego i podręczników informatyki oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie.
Celem konkursu jest zachęcenie uczniów do zmierzenia się z zadaniami logicznymi i programistycznymi a także propagowanie myślenia komputacyjnego.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Opracowała: A. Resler
Skip to content