ROZSTRZYGNIĘCIE SZKOLNEGO KONKURSU NA „KARTKĘ WIELKANOCNĄ”
17 kwietnia 2023

W ubiegłym tygodniu miało miejsce podsumowanie szkolnego konkursu na „Kartkę wielkanocną” dla kl. I-III. Konkurs ten został zorganizowany przez nauczycieli świetlicy szkolnej. Celem głównym oprócz ukazania świąt Wielkiej Nocy w formie świątecznej kartki było włączenie się w zbiórkę funduszy dla chorego Maksia Mareckiego. Najładniejsze kartki bowiem trafiły na sprzedaż w ramach organizowanej w naszej szkole akcji charytatywnej. Wszyscy biorący udział w konkursie wykazali się nie tylko niezwykłą kreatywnością, lecz także dołożyli swoją „cegiełkę” do tej szlachetnej akcji.

Wyniki konkursu:

I miejsce – Melania Tysiak, kl. I b

II miejsce – Daniel Pshenychnyi, kl. II a

III miejsce – Zuzanna Kuroszczyk, kl. III d

Wyróżnienia:

Tobiasz Harych, kl. II a

Zuzanna Mensfeld, kl. II b

Lena Malczyk, kl. III a

Lena Wosińska, kl. III c

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie oraz gratulujemy zwycięzcom! 😊

Opracowały: J. Marcinczak, A. Biernaczyk

Skip to content