UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024
6 września 2023

4 września odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024. W uroczystej inauguracji wzięli udział uczniowie tegorocznych klas pierwszych i czwartych.

Na akademii przygotowanej przez klasę II c pod kierunkiem p. wychowawczyni pojawiły się wspomnienia wakacyjnych miejsc- lasów, gór, łąk, morza. To już jednak za nami- przed uczniami nowe wyzwania i obowiązki. To rok wytężonej pracy i zdobywania nowych umiejętności, a także niesamowita przygoda samodzielności.

Dla klas IV nowy rok szkolny rozpoczął się bardzo uroczyście. Jest to dla nich drugi etap edukacji, etap rozpoczynający naukę z podziałem na przedmioty. Czwartoklasistów, w nowej grupie wiekowej, ciepło przywitała dyrektor szkoły Pani Justyna Uciechowska. Życzyła uczniom między innymi wytrwałości i sukcesów w nauce. Miłą atmosferę stworzyli uczniowie starszych klas prezentując program artystyczny. Była gra na gitarze oraz na trąbce, pięknie zaprezentowane solowe wykonanie piosenki oraz tańca i utwór muzyczny w wykonaniu szkolnego chóru. Uczniowie pozostałych klas spotkali się w tym dniu z wychowawcami w salach lekcyjnych. Na pewno było o czym rozmawiać, powspominać, podzielić się przeżyciami z minionych wakacji.

Minister Marlena Maląg na ręce Pani Dyrektor Justyny Uciechowskiej złożyła list gratulacyjny, w którym życzy wszystkim uczniom wielu sukcesów w nauce, rozwijania swoich talentów i zainteresowań.

Wszystkim uczniom życzymy w nowym roku szkolnym wytrwałej pracy, osiągania jak najlepszych ocen i miłej atmosfery w szkole.

Opracowały: A. Szczurek,E. Szóstak

Skip to content