5 i 6 grudnia uczniowie klas medialnych wraz z opiekunami zorganizowali mikołajkową niespodziankę. Już od samego rana w nowootwartym studiu fotograficznym czekała świąteczna ścianka zdjęciowa, na której uczniowie Małej Szkoły Medialnej wykonywali zdjęcia wszystkim chętnym uczniom i pracownikom szkoły. Sesja cieszyła się ogromnym powodzeniem zarówno wśród młodszych, jak i starszych uczniów naszej szkoły.
Dziękujemy Radzie Rodziców za zakup tła do studia, które zostało wykorzystane do mikołajkowych zdjęć.
Mamy nadzieję, że kolejne sesje, które już mamy w planach, również spotkają się z tak pozytywnym odbiorem!
Opracowały: A. Resler, K. Śliwińska








