logo-sp9-150.png

Szkoła Podstawowa nr 9
im. Jana Pawła II
w Ostrowie Wielkopolskim

Spotkanie z Rzeczniczką Praw Dziecka

Spotkanie z Rzeczniczką Praw Dziecka
Spotkanie z Rzeczniczką Praw Dziecka
20 grudnia 2024
6 grudnia br. na zaproszenie pani Senator Ewy Mateckiej doszło do spotkania z Rzeczniczką Praw Dziecka panią Moniką Horna-Cieślak. Spotkanie odbyło się w Szkole Podstawowej nr 7. Szkołę Podstawowej nr 9 reprezentowali uczniowie klas 8a, 8b, 8c pod opieką nauczyciela Piotra Szpery. Nasi uczniowie aktywnie uczestniczyli w dyskusji zadając ciekawe pytania. Rozmowa koncentrowała się wokół tematu: „Wspieram i mam prawo do wsparcia”. Było to bardzo udanie wydarzenie, które przebiegło w miłej atmosferze.
Opracował: P. Szpera
Skip to content