REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2026/2027
Szanowni Państwo!
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły – uruchomiliśmy specjalną stronę internetową, na której znajdą Państwo informacje na temat działalności i funkcjonowania „Dziewiątki”: bit.ly/dziewiatkadlapierwszaka

Od 2 marca do 30 kwietnia 2026 r. do klas I szkół podstawowych zgłaszać można dzieci zamieszkałe w obwodzie danej placówki.
Zgłoszenia dziecka do I klasy szkoły podstawowej dokonać należy poprzez elektroniczne wypełnienie druku zgłoszenia dostępnego na stronie: https://sp-ostrow-wielkopolski.nabory.pl/.
Wypełnione w systemie NABO zgłoszenie dziecka należy wydrukować, opatrzyć stosownymi podpisami i zanieść do szkoły obwodowej.
Od 4 maja do 11 maja 2026r. odbędzie się nabór do klas I szkół podstawowych.
Nabór prowadzony będzie w szkołach, które dysponować będą wolnymi miejscami.
Zapisu należy dokonać za pomocą elektronicznego systemu NABO, dostępnego na stronie: https://sp-ostrow-wielkopolski.nabory.pl/.
Wypełniony w systemie NABO wniosek o przyjęcie dziecka do szkoły należy wydrukować, opatrzyć stosownymi podpisami oraz zanieść do szkoły pierwszego wyboru.
