Opiekunowie Szkolnej Kasy Oszczędności zorganizowali w naszej szkole konkurs plastyczno – techniczny pt. "Pomysłowa skarbonka", skierowany do wszystkich uczniów klas I-VI. Zadaniem dzieci było wykonanie najciekawszej skarbonki z dowolnego materiału. Konkurs trwał od 9 lutego do 2 marca br., w którym udział wzięło 30 uczniów. Dnia 13 marca 2018 roku odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie dzieciom dyplomów oraz nagród. Konkurs oceniany był w dwóch kategoriach wiekowych, klasy I-III oraz IV-VI.

Laureatami konkursu zostali:

Wśród klas I-III:
 – miejsce I
Kacper Krysztofiak 1a
Antonina Staszak 2b
- miejsce II
Agnieszka Włodarczyk 3d
Amelia Albertowska 2a
- miejsce III
Maja Dziuba 1a
Julia Klamka 3b
- wyróżnienie

Maria Ziółkowska

Wśród klas IV-VI:
- miejsce I
Julia Chojka 4d
Gabryjela Michalak 5a
- miejsce II
Piotr Perz 4b
Maksymilian Dziuba 6b
- miejsce III
Anna Walczak 5c
Igor Ziółkowski 5d
- wyróżnienie
Jan Janiak 6b

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

 Opracowała: M. Ligęza

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

Our website is protected by DMC Firewall!