W piątek 14 grudnia br. czterdziestoosobowa grupa naszych uczniów wzięła udział w spektaklu „Królowa Śniegu”. To niesamowite wydarzenie miało miejsce w Teatrze Polskim im. Arnolda Szyfmana w Warszawie. Dzięki dużemu zaangażowaniu i udziałowi w programie oszczędnościowym SKO, dzieci zostały uhonorowane biletami przez PKO S.A.

Z inicjatywy dyrekcji naszej szkoły i uprzejmości senatora RP Łukasza Mikołajczyka, uczniowie dodatkowo odwiedzili Sejm i Senat. Mimo wielu obowiązków, pan Senator towarzyszył nam przez cały czas w zwiedzaniu obu izb parlamentu. W międzyczasie, w miłej i świątecznej atmosferze spacerowaliśmy ulicami stolicy, podziwiając piękny bożonarodzeniowy wystrój.

Bardzo dziękujemy za dofinansowanie przejazdu Radzie Rodziców działającej w naszej szkole.

Opracowały: M. Gryczka i M. Ligęza

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

Our website is protected by DMC Firewall!