Jedenaścioro  uczniów z naszej szkoły  wyjechało 3 grudnia br. z samego rana do Multikina w Poznaniu na 36. Międzynarodowy Festiwal Filmów Młodego Widza „Ale kino!” Uczniowie klas VI  oraz VII z przyjemnością obejrzeli film ”Żywiciel” w reżyserii Nora Twomeya, opowiadający wzruszającą historię dziewczynki, która w Afganistanie jako chłopiec pracowała by utrzymać swoją rodzinę. Bilety zostały sfinansowane przez Bank PKO BP, a otrzymali je najstarsi SKO-wicze w szkole. Z pewnością było to fascynujące kino dla młodszych i starszych.
Nasza szkoła znalazła się wśród czterech wyróżnionych szkół powiatu ostrowskiego, które najbardziej aktywnie działają w programie SKO.

 
        Opracowała: M.Ligęza

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

Our website is protected by DMC Firewall!