We wrześniu odbył się apel z udziałem uczniów klas pierwszych zorganizowany przez opiekuna SKO kl. I- III p. Monikę Wróblewską. Celem apelu było ukazanie możliwości jakie daje udział dzieci w programie SKO, zachęcenie do zakładania kont oraz systematycznego oszczędzania. Po spotkaniu każdy uczeń otrzymał deklarację do wypełniania przez rodzica. W wyniku spotkania wpłynęło kilkanaście nowych deklaracji wyrażających chcę założenia konta. W październiku nowi SKO-wicze otrzymali hasła, loginy i książeczki do swojego konta i rozpoczęli przygodę z oszczędzaniem. Obecnie liczba członków SKO w naszej szkole wynosi aż 177 uczniów. Średnia kwota zaoszczędzonych pieniędzy na jednego członka to 135 zł. We współpracy z PKO B P uczniowie systematycznie gromadzą swoje pieniądze na indywidualnych książeczkach i koncie SKO. Dzięki takim oszczędnościom będą mogli spełniać swoje marzenia.

Opracowała: Monika Wróblewska

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd