Dziesięcioro  uczniów z naszej szkoły  należących do SKO wyjechało 4 grudnia br. z samego rana do Multikina w Poznaniu na  Międzynarodowy Festiwal Filmów Młodego Widza „Ale kino!”. Uczniowie klas V oraz VI z przyjemnością obejrzeli film pt. „Niezwykłe lato z Tess” w reżyserii Stevena Wouterlood. To historia chłopca, który podczas wakacji postanawia praktykować samotność. Poznanie ekscentrycznej Tess zagraża jednak jego treningom. Skrywająca tajemnicę dziewczyna wciąga go w niecodzienną przygodę i pomaga zrozumieć, co jest w życiu najważniejsze.  To emocjonalna opowieść o akceptacji i dostrzeganiu wartości w relacjach z ludźmi. Bilety na film zostały sfinansowane przez Bank PKO BP, a otrzymali je najbardziej skrupulatni SKO-wicze w szkole. Z pewnością było to fascynujące kino dla młodszych i starszych.

Bardzo dziękujemy za dofinansowanie przejazdu Radzie Rodziców działającej w naszej szkole.

Opracowała: S. Larek

 

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

Our website is protected by DMC Firewall!