Dzień po swoich młodszych kolegach z klas czwartych do rywalizacji stanęli uczniowie klas szóstych z ostrowskich Szkół Podstawowych. Chłopcom reprezentującym nasza szkołę nie udało się powtórzyć sukcesu swoich młodszych kolegów, którzy zajęli drugie miejsce w trójboju.

Po zaciętej rywalizacji zajęli ostatecznie piąte miejsce w gronie dziewięciu rywalizujących zespołów.

Każdy z zawodników wziął udział w biegu na 60 metrów, skoku w dal, biegu na 600 metrów oraz rzucie piłeczką palantową. Suma wyników uzyskanych w tych konkurencjach, przeliczona na punkty wielobojowe stanowiła o wyniku końcowym drużyny.

Szkołę Podstawowa nr 9 reprezentowali: Borowicz Iwo, Klimek Jan, Kowalewski Patryk, Latajka Maksymilian, Nieboj Bartosz, Pachołek Wiktor, Sobczak Oskar oraz Wojciechowski Piotr.

Opracował: F. Orleański

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!