W dniach 22 i 23 września na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej nr 1 w Ostrowie Wielkopolskim odbył się trójbój i czwórbój lekkoatletyczny w ramach Igrzysk Dzieci. W trójboju naszą szkołę reprezentowały dziewczyki z klas IV tj. Iga Chałupniczak, Iga Lisek, Nina Dąbrowska, Amelia Maury, Aleksandra Michalak oraz Maja Dziuba. Podopieczne Pana Marcina Krzyżanowskiego zajęły V miejsce. W czwórboju lekkoatletycznym brały udział uczennice z klas V, VI i VII tj. Małgorzata Kurczaba, Lena Kraska, Amelia Kłokowska, Wiktoria Szlachetka, Weronika Gomółka oraz Anna Panek. Dziewczęta zajęły IV miejsce a opiekunem grupy była Pani Katarzyna Motyl. Warto dodać że różnice w klasyfikacji generalnej w obu grupach były niewielkie od drużyn, które zajęły miejsca a podium.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Opracowali: K. Motyl, M. Krzyżanowski

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

Our website is protected by DMC Firewall!