We wtorek 05. października 2020 roku na kompleksie Piaski-Szczygliczka odbyły się Mistrzostwa Miasta i Powiatu ostrowskiego w Sztafetowych biegach przełajowych. Każdy uczestnik miał za zadanie przebiec jedno okrążenie wokół małego zalewu, po czym przekazać pałeczkę kolejnej osobie.

Zawody odbywały się osobno dla dziewcząt i chłopców w dwóch kategoriach wiekowych (Igrzyska Dzieci - rocznik 2008-2010 oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej - rocznik 2006-2007). W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej oba nasze zespoły (dziewczęta i chłopcy) zdobyły wysokie III miejsca!!! W Igrzyskach Dzieci dziewczęta zajęły VI miejsce, a chłopcy VII miejsce. Organizatorem imprezy był Ostrowski Szkolny Związek Sportowy.

Poniżej prezentujemy naszych reprezentantów:

Dziewczęta 2006-2007: Weronika Kurczaba, Malwina Linka, Zuzanna Dudka, Anna Kurzac, Lena Kubicka, Anna Talaga (wszystkie z kl. 8d)

Chłopcy 2006-2007: Piotr Trzcieliński (8a), Adam Krawulski (8d), Kacper Adamczak (8d), Igor Ziółkowski (8d), Piotr Michalak (8d), Mateusz Kowalewski (8 d)

Dziewczęta 2008-2010: Amelia Kłysz (5a), Małgorzata Kurczaba (5b), Wiktoria Szlachetka (6a), Weronika Gomółka (6a), Natalia Rogala (6b), Oliwia Cerbińska (6e)  

Chłopcy 2008-2010: Iwo Borowicz (6b),Oskar Sobczak (6f), Jan Klimek (6f), Wiktor Pachołek (6f), Patryk Kowalewski (6f), Maksymilian Latajka (6f)

Wszystkim naszym uczniom należą się ogromne gratulacje!!!

Opracował: M. Staszak

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd