Już po raz kolejny, jak co roku nasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję "Europejski Tydzień Sportu dla wszystkich". W ramach Tygodnia Sportu, który przypada w dniach od 1 do 8 października odbywały się w naszej szkole konkurencje indywidualne jak i gry drużynowe, między innymi piłka nożna, piłka siatkowa, gry i zabawy na świeżym powietrzu oraz wiele innych…!

Najważniejszym celem zajęć było pokazanie  jak fajne jest uprawianie sportu, ile przynosi to radości, jak pozytywnie wpływa na sprawność, samopoczucie, jak buduje relacje z innymi członkami grupy. Ćwiczyć można praktycznie zawsze i prawie wszędzie. Nie od dziś wiadomo, zdrowe dzieci to zdrowi dorośli. Chociaż Europejski Tydzień Sportu dla wszystkich dobiegł końca, nie oznacza to, iż w naszej szkole zakończyły się zajęcia sportowe.

Uczniowie i wychowawcy będą w dalszym ciągu propagowali zdrowy styl życia i aktywne spędzanie wolnego czasu.

Poniżej prezentujemy wyniki poszczególnych konkurencji:

1. SIATKÓWKA
    I miejsce – VIII D
    II miejsce – VIII D
    III miejsce – VII B

2. PIŁKA NOŻNA
    I miejsce – VI A
    II miejsce – VI E
    III miejsce – VI D

3. TRÓJKI KOSZYKARSKIE
               Dziewczynki           Chłopcy
    I miejsce – VIII D                VIII D
    II miejsce – VIII D               VIII D
    III miejsce – VII B                VII E

4. DWA OGNIE
    I miejsce – V A
    II miejsce – IV B
    III miejsce – IV C

5. Ringo
    I miejsce – VI F
    II miejsce – VI F

Opracował: P. Staszak

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

Our website is protected by DMC Firewall!