W środę, 10 marca w Szkole Podstawowej nr 6 im. Macieja Rataja w Ostrowie Wielkopolskim odbyło się podsumowanie XXIV MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA KLAS I-III pt. "Zimowe pejzaże". Uczniowie naszej szkoły również wzięli udział w tym konkursie. Wykonali różnymi technikami prace plastyczne na zaproponowany temat. Na konkurs wpłynęło 216 prac z ostrowskich podstawówek. Komisja konkursowa pod kierunkiem p. Cezarego Janiszewskiego oraz p. Teresy Burkietowicz przyznała trzy miejsca oraz wyróżnienia na każdym poziomie.

Agata Szczurek z klasy I a (opiekun Maria Łuczak) zdobyła I miejsce za pracę, którą wykonała pastelami olejnymi.
Łukasz Janecki z klasy II b (opiekun Donata Wieczorek) zdobył I miejsce za pracę , którą wykonał pastelami.
Maksymilian Pakuła z klasy III e (opiekun Bożena Niklewicz) zdobył również I miejsce za pracę, którą wykonał techniką wyklejanki.

Uczniowie otrzymali od organizatorów dyplomy i nagrody książkowe. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

Opracowała: D. Wieczorek

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

Our website is protected by DMC Firewall!