„Wiosna w naszej klasie” - pod takim hasłem 19 marca nasi uczniowie klas I-III powitali wiosnę. 
Aby podkreślić charakter tego dnia wszyscy uczniowie ubrali się na zielono - utwierdzając nas, że upragniona długo wyczekiwana WIOSNA nadchodzi.
W klasach pojawiły się wiosenne dekoracje i tematycznie związane z tym świętem tablice. Uczniowie własnoręcznie przygotowali opaski, dekorując je kwiatkami i motylkami zwiastującymi wiosnę. Tego dnia poznaliśmy tradycje i zwyczaje związane z powitaniem wiosny.
Mimo wielu atrakcji najbardziej oczekiwaną częścią dnia było wyjście na spacer, podczas którego mogliśmy pożegnać zimę i powitać wiosnę. Uczniowie każdej klasy radośnie maszerowali w wiosennym korowodzie, na czele którego widniał barwny GAIK. W ten sposób wszystkie dzieci chciały wyrazić swoją radość z przyjścia nowej pory roku.
Jesteśmy pewni, że starania naszych wspaniałych uczniów sprawią, że Wiosna zawita do nas na dobre!!

Opracowała: M. Kupczyk - Kubacka

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

Our website is protected by DMC Firewall!