KADRA PEDAGOGICZNA
Szkoły Podstawowej nr 9

im. Jana Pawła II
w Ostrowie Wielkopolskim
rok szkolny 2020/2021

 

UCIECHOWSKA Justyna
edukacja wczesnoszkolna
matematyka
informatyka
dyrektor szkoły
nauczyciel dyplomowany
GRYCZKA  Maria
religia
historia
oligofrenopedagogika
wicedyrektor szkoły
nauczyciel dyplomowany
WOJCIECHOWSKA Iwona
język angielski
wicedyrektor szkoły
nauczyciel dyplomowany
ADAMCIO Ewa
geografia
nauczyciel mianowany
BIERNACZYK  Agnieszka
świetlica szkolna
nauczyciel stażysta
BIERNACZYK Barbara
informatyka
edukacja wczesnoszkolna
nauczyciel dyplomowany
BURY  Jolanta
religia
nauczyciel dyplomowany
CERBIŃSKA Dorota
wychowanie fizyczne
nauczyciel kontraktowy
KS. CIESIELSKI Łukasz
religia
nauczyciel kontraktowy
CZEKALSKA Beata
wychowanie do życia w rodzinie
gimnastyka korekcyjna
edukacja wczesnoszkolna
nauczyciel mianowany
DOLATA Paulina
matematyka
nauczyciel 
DZIENDZIELSKA Ewa
wychowanie do życia w rodzinie
świetlica
nauczyciel mianowany
FRĄSZCZAK Małgorzata
edukacja wczesnoszkolna
oligofrenopedagogika
nauczyciel dyplomowany
FURMANIAK Natalia
religia
nauczyciel kontraktowy
GOLCZYK  Anna
edukacja wczesnoszkolna
nauczyciel wspomagający 
oligofrenopedagogika
terapia pedagogiczna

nauczyciel stażysta
GROBELNA  Maria
biblioteka szkona
technika
nauczyciel mianowany
GRUSZCZYŃSKA - KOZAN  Bogumiła
edukacja wczesnoszkolna
religia
język polski
nauczanie języka polskiego jako języka obcego
nauczyciel dyplomowany
HADRYAN - GRZYWNA  Beata
język polski
oligofrenopedagogika
nauczyciel dyplomowany
HĘĆKA - ŁYSOŃ Anna
psycholog
nauczyciel kontraktowy
JUSZCZAK  Damian
edukacja dla bezpieczeństwa
nauczyciel 
KACZOROWSKI Robert
muzyka
świetlica szkolna
nauczyciel mianowany
KASPRZAK-RASZEWSKA Maria
świetlica szkolna
nauczyciel
KOŁODZIEJ – KŁOPOCKA  Anna
chemia
nauczyciel
 
KRUPKA  Brygida
świetlica szkolna
muzyka
plastyka
edukacja wczesnoszkolna
nauczyciel dyplomowany
KRZYŻANOWSKI Marcin
wychowanie fizyczne
nauczyciel dyplomowany
KUJAWSKA - MEYER  Katarzyna
język polski
edukacja wczesnoszkolna
nauczyciel kontraktowy
KUPCZYK  Urszula
wychowanie fizyczne
nauczyciel dyplomowany
KUPCZYK - KUBACKA Martyna
edukacja wczesnoszkolna
oligofrenopedagogika
terapia pedagogiczna
nauczyciel kontraktowy
LAREK  Sylwia
edukacja wczesnoszkolna
świetlica szkolna
nauczyciel kontraktowy
LISIAK Agnieszka
plastyka
nauczyciel kontraktowy
LEWANDOWSKA Grażyna
historia
nauczyciel dyplomowany
LIGĘZA Martyna
matematyka
informatyka
nauczyciel kontraktowy
ŁABĘCKA  Małgorzata
chemia
matematyka
nauczyciel kontraktowy
ŁAWRYNOWICZ  Beata
matematyka
nauczyciel dyplomowany
ŁUCZAK  Maria
edukacja wczesnoszkolna
oligofrenopedagogika
nauczyciel dyplomowany
MACIASZEK  Małgorzata
matematyka
informatyka
nauczyciel dyplomowany
MARCINCZAK Joanna
świetlica szkolna
język angielski
edukacja wczesnoszkolna
nauczyciel mianowany
MICHAŚ Kinga
świetlica szkolna
wychowanie do życia w rodzinie
nauczyciel kontraktowy
MIGAJ  Monika
język polski
nauczyciel kontraktowy
MŁODA Małgorzata
przyroda
edukacja wczesnoszkolna
nauczyciel dyplomowany
MOTYL Katarzyna
wychowanie fizyczne
świetlica szkolna
nauczyciel kontraktowy
MUCHA-LEWICKA Ewa
język niemiecki
język angielski
nauczyciel dyplomowany
NAPIERALSKA  Sylwia
język polski
nauczyciel dyplomowany
NIKLEWICZ  Bożena
edukacja wczesnoszkolna
informatyka
religia
tyflopedagogika
nauczyciel dyplomowany
NOWACKA - MAKOWSKA  Anna
biologia
nauczyciel dyplomowany
OLEJNIK  Szymon
psycholog
terapia pedagogiczna i socjoterapia
doradztwo zawodowe
psychoterapia systemowa 
nauczyciel mianowany
ORLEAŃSKI Filip
wychowanie fizyczne
nauczyciel dyplomowany
ORŁOWSKA Anna
historia
język niemiecki
nauczyciel dyplomowany
OSCENDA Wioleta
edukacja wczesnoszkolna
arteterapia
diagnoza i terapia pedagogiczna
nauczyciel mianowany
PANEK Marta
wychowanie fizyczne
edukacja dla bezpieczeństwa
nauczyciel kontraktowy
PAWLAK Marlena
Pedagogika opiekuńczo - wychowawcza
Terapia pedagogiczna
Oligofrenopedagogika z autyzmem
nauczyciel
PERZ Justyna
język angielski
nauczyciel dyplomowany
PIASKOWSKA  Weronika
świetlica szkolna
edukacja wczesnoszkolna
język angielski
nauczyciel kontraktowy
PIETRASZEK Dariusz
historia
nauczyciel dyplomowany
PIETRZAK  Anna
język polski
nauczyciel dyplomowany
POCZTA  Agnieszka

język angielski
nauczyciel kontraktowy

POSADZY Ilona
pedagog
wychowanie do życia w rodzinie
nauczyciel dyplomowany
PSIKUS  Martyna
biologia
matematyka
nauczyciel kontraktowy
PYSZEL  Anna
edukacja wczesnoszkolna
logopedia
nauczyciel dyplomowany
RESLER Agnieszka
informatyka
edukacja wczesnoszkolna
arteterapia
nauczyciel kontraktowy
SIKORA Renata
biblioteka szkolna
nauczyciel dyplomowany
STASZAK Maciej
wychowanie fizyczne
nauczyciel mianowany
STASZAK  Paweł
wychowanie fizyczne
nauczyciel dyplomowany
SOBAŃSKI  Paweł
fizyka
chemia
oligofrenopedagogika
surdopedagogika
tyflopedagogika

nauczyciel mianowany
SOBCZAK Ewa
język angielski
nauczyciel mianowany
STANISŁAWSKA Ilona
geografia
nauczyciel
SZCZĘSNA  Anna
edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
terapia pedagogiczna
oligofrenopedagogika
nauczyciel kontraktowy
SZCZUREK  Anna
edukacja wczesnoszkolna
oligofrenopedagogika
nauczyciel stażysta
SZMANIA Piotr
język polski
nauczyciel kontraktowy
SZKUDLAREK  Kamila
edukacja wczesnoszkolna
terapia pedagogiczna
nauczyciel dyplomowany
SZÓSTAK  Ewa
język niemiecki
język angielski
nauczyciel dyplomowany
SZPERA  Piotr
wychowanie fizyczne
nauczyciel dyplomowany
ŚLIWIŃSKA  Katarzyna
informatyka
edukacja wczesnoszkolna
język polski
logopedia
nauczyciel kontraktowy
TRELKA  Izabela
religia
język polski
nauczyciel dyplomowany
WALCZAK Monika
muzyka
świetlica szkolna
nauczyciel kontraktowy
WALEŃSKA Ewa
matematyka
nauczyciel mianowany
WAWRZYNIAK  Monika
język angielski
nauczyciel kontraktowy
WIECZOREK  Donata
edukacja wczesnoszkolna
plastyka
muzyka
terapia pedagogiczna
nauczyciel dyplomowany
WIERTELAK Kinga
religia
nauczyciel kontraktowy

WITKOWSKA  Żaneta
język niemiecki

świetlica szkolna
edukacja wczesnoszkolna
nauczyciel dyplomowany
WOJTYSIAK  Katarzyna
matematyka
edukacja wczesnoszkolna
nauczyciel dyplomowany
WRÓBLEWSKA Monika
technika
plastyka
edukacja wczesnoszkolna
arteterapia
nauczyciel mianowany
 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd