Uciechowska Justyna
dyrektor szkoły
Gryczka Maria
wicedyrektor szkoły
Wojciechowska Iwona
wicedyrektor szkoły
Bendkowska Marzena
nauczyciel
Biernaczyk Agnieszka
nauczyciel kontraktowy
ks. Borowicz Maciej
nauczyciel kontraktowy
Bury Jolanta
nauczyciel dyplomowany
Cerbińska Dorota
nauczyciel kontraktowy
Czekalska Beata
nauczyciel mianowany
Detka Maria
nauczyciel kontraktowy
Dolata Paulina
nauczyciel kontraktowy
Dziendzielska Ewa
nauczyciel mianowany
Folga – Bunk Małgorzata
nauczyciel stażysta
Frąszczak Małgorzata
nauczyciel dyplomowany
Furmaniak Natalia
nauczyciel kontraktowy
Grobelna Maria
nauczyciel mianowany
Gruszczyńska – Kozan Bogumiła
nauczyciel dyplomowany
Hadryan – Grzywna Beata
nauczyciel dyplomowany
Hęćka – Łysoń Anna
nauczyciel kontraktowy
Kaczorowski Robert
nauczyciel mianowany
Kasprzak – Raszewska Maria
nauczyciel mianowany
Kołodziej – Kłopocka Anna
nauczyciel mianowany
Krupka Brygida
nauczyciel dyplomowany
Krzyżanowski Marcin
nauczyciel dyplomowany
Kujawska – Meyer Katarzyna
nauczyciel kontraktowy
Kupczyk – Kubacka Martyna
nauczyciel kontraktowy
Kupczyk Urszula
nauczyciel dyplomowany
Larek Sylwia
nauczyciel kontraktowy
Lewandowska Grażyna
nauczyciel dyplomowany
Ligęza Martyna
nauczyciel mianowany
Łabęcka Małgorzata
nauczyciel kontraktowy
Łuczak Maria
nauczyciel dyplomowany
Maciaszek Małgorzata
nauczyciel mianowany
ks. Małolepszy Jakub
nauczyciel kontraktowy
Marcinczak Joanna
nauczyciel mianowany
Michaś Kinga
nauczyciel kontraktowy
Młoda Małgorzata
nauczyciel dyplomowany
Motyl Katarzyna
nauczyciel mianowany
Mucha-Lewicka Ewa
nauczyciel dyplomowany
Napieralska Sylwia
nauczyciel dyplomowany
Niklewicz Bożena
nauczyciel dyplomowany
Nowacka-Makowska Anna
nauczyciel dyplomowany
Orleański Filip
nauczyciel dyplomowany
Orłowska Anna
nauczyciel dyplomowany
Oscenda Wioleta
nauczyciel mianowany
Panek Marta
nauczyciel kontraktowy
Pawlak Marlena
nauczyciel kontraktowy
Perz Justyna
nauczyciel dyplomowany
Pietraszek Dariusz
nauczyciel dyplomowany
Pietrzak Anna
nauczyciel dyplomowany
Poczta Agnieszka
nauczyciel mianowany
Posadzy Ilona
nauczyciel dyplomowany
Psikus Martyna
nauczyciel kontraktowy
Pyszel Anna
nauczyciel dyplomowany
Resler Agnieszka
nauczyciel mianowany
Sikora Renata
nauczyciel dyplomowany
Sobański Paweł
nauczyciel mianowany
Sobczak Ewa
nauczyciel mianowany
Stanisławska Ilona
nauczyciel mianowany
Staszak Maciej
nauczyciel mianowany
Staszak Paweł
nauczyciel dyplomowany
Stempniewicz Joanna
nauczyciel kontraktowy
Stempniewicz – Szymczak Katarzyna
nauczyciel mianowany
Szczęsna Anna
nauczyciel kontraktowy
Szczurek Anna
nauczyciel kontraktowy
Szkudlarek Kamila
nauczyciel dyplomowany
Szmania Piotr
nauczyciel kontraktowy
Szóstak Ewa
nauczyciel dyplomowany
Śliwińska Katarzyna
nauczyciel kontraktowy
Tomalak Tomasz
nauczyciel
Trelka Izabela
nauczyciel dyplomowany
Ulichnowska Weronika
nauczyciel kontraktowy
Walczak Monika
nauczyciel kontraktowy
Waleńska Ewa
nauczyciel mianowany
Wieczorek Donata
nauczyciel dyplomowany
Wiertelak Kinga
nauczyciel kontraktowy
Witkowska Żaneta
nauczyciel dyplomowany
Wojtysiak Katarzyna
nauczyciel dyplomowany
Wróbel – Klimek Aneta
nauczyciel mianowany
Wróblewska Monika
nauczyciel mianowany
Skip to content